foto: Piotr Przyborowski
foto: Piotr Przyborowski
foto: Piotr Przyborowski

Już jutro piłkarze wodni DSW Waterpolo Poznań rozpoczną zmagania w Ekstraklasie. Pierwszym rywalem wicemistrzów Polski będzie WTS Bytom. Spotkania na Termach Malatńskich w sobotę o godinie 21 i w niedzielę o 14.

Celem w tym sezonie jest przełamanie hegemonii OCMERU ŁSTW Uniwersytet Łódzki, który w poprzednich dwóch kampaniach nie dał szans swoim rywalom, chociaż w zeszłym sezonie DSW miało w pewnym momencie nawet szansę na odebranie łodzianom tytułu mistrzowskiego. Ostatecznie jednak się to nie udało, ale w tym razem zawodnicy DSW celują w mistrzostwo.

W DSW Waterpolo Poznań zadebiutuje trzech nowych zawodników: doświadczony były zawodnik Arkonii Szczecin Marcin Drula oraz dwa duże talenty GKPW 59 Gorzów: Bartłomiej Kowalewski oraz Michał Nowicki.

W sezonie 2014/2015 w barwach DSW Waterpolo Poznań zagrają następujący zawodnicy: Mikhail Yazerski i Paweł Domagała (bramkarze), Rafał Bocheński, Jakub Goździak, Tomasz Różycki, Paweł Wielogórski, Rafał Iwanowicz, Rafał Krawczyk, Piotr Cichy, Dawid Łuc, Oskar Szymonik, Artur Wróbel, Michał Zawadzki, Marcin Drula, Bartłomiej Kowalewski, Marek Mazurek, Krzysztof Mazurek, Dawid Sompolski oraz Michał Nowicki. Trenerem zespołu pozostaje nadal Jacek Maciąg, natomiast drugim trenerem oraz szefem szkolenia młodzieży Mikhail Yazerski.

Pierwszym rywalem DSW będzie WTS Bytom. Oba spotkania w ten weekend odbędą się na Termach Maltańskich: w sobotę o 21, natomiast w niedzielę o 14. Wstęp wolny.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments