fot. T-Mobile Ekstraklasa / x-news
fot. T-Mobile Ekstraklasa / x-news
fot. T-Mobile Ekstraklasa / x-news

Dawid Kownacki, Maciej Wilusz, Gergo Lovrencsics i Dariusz Formella po meczu z Legią Warszawa powiększyli grupę kontuzjowanych piłkarzy Lecha Poznań.

Od dłuższego czasu grać nie mogą Kebba Ceesay, Karol Linetty i Vojo Ubiparip. Natomiast w środowym meczu Pucharu Polski z Wisłą Kraków urazów stawu skokowego nabawili się Zaur Sadajew i Darko Jevtić. Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania z Legią na rozgrzewce z powodu bólu w okolicach mięśni kulszowo-goleniowych w pierwszej jedenastce nie mógł wyjść Gergo Lovrencsics. Węgier powinien jednak szybko wrócić do gry.

Jego zmiennik Dariusz Formella z powodu problemów z mięśniami brzucha opuścił boisko w 70. minucie. Maciej Wilusz w trakcie meczu z Legią zwichnął bark, a Dawid Kownacki ma problemy ze stawem skokowym.

– Można już mówić o jakimś Armageddonie. Dawida i Macieja na pewno tracimy na dłużej, może to być nawet kilka tygodni. Urazy Gergo i Darka na szczęście są mniej poważne. Wierzę, że sztab medyczny zrobi wszystko, co w ich mocy, żebym mógł wystawić silną jedenastkę na mecz z Bełchatowem – martwi się trener Lecha Maciej Skorża.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz