Grunwald traci punkty w ważnym meczu z rezerwami Orlenu Wisły Płock.

W meczu z rezerwami Orlen Wisły Płock straciliśmy bardzo ważne punkty. Nie radziliśmy sobie w ataku marnując wiele dogodnych sytuacji. W 15 minucie przegrywaliśmy już 3-8. Wtedy o czas poprosił trener Rafał Walczak. Zmiana ustawienia, dobra gra w obronie spowodowała, że w 29 minucie był remis 11-11. Proste błędy w ostatniej minucie pozwoliły nafciarzom wygrać pierwszą część spotkania 11-12. W drugiej części spotkania nadal  nie potrafiliśmy uporządkować gry, popełniane błędy techniczne , nieskuteczne rzuty , duża nerwowość nie pozwoliły nam na odniesienie bardzo ważnego  zwycięstwa, którego szukać będziemy w następnych meczu ligowym.