wartapoznanPiłkarze Warty Poznań w poniedziałek rozegrali kolejny sparing. Zieloni nie będą go miło wspominać, ponieważ przegrali z Zagłębiem Lubin 0:5. Miedziowi mieli dużą szansę na wyższe zwycięstwo, ale Maciej Małkowski nie wykorzystał rzutu karnego. Mecz rozegrany został w Wągrowcu.

Warta Poznań – Zagłębie Lubin 0:5.
Bramki: Aleksandar Tunchev 23., Michal Papadopulos 26., Kamil Wilczek 52., Maciej Małkowski 67., David Abwo 69.

Warta Poznań:

(I połowa): Adrian Lis – Bobrowski, Maciej Wichtowski, Adrian Bartkowiak, Przemysław Otuszewski – Alain Ngamayama, Paweł Czoska, Marcin Trojanowski, Zielonka, Mateusz Pogonowski – Karol Lewandowski (35. Igor Jurga).

(II połowa): Łukasz Radliński – Bobrowski, Adrian Laskowski, Adrian Bartkowiak (60. Adrian Cieślak), Przemysław Otuszewski (69. Wojciech Onsorge) – Tokaj, Paweł Czoska (72. Rafał Napierała), Mateusz Pogonowski (55. Michalski), Igor Jurga (80. Dawid Czerniejewicz), Marcin Trojanowski (60. Gracjan Konieczny) – Krzysztof Bartoszak.

Zagłębie Lubin:

(I połowa) Marek Kozioł – Bartosz Rymaniak, Adam Banaś, Aleksandar Tunchev, Mateusz Magdziak (32. Costa Nhamoinesu) – Szymon Pawłowski, Robert Jeż, Arkadiusz Woźniak, Adrian Błąd, Elton Lira – Michal Papadopulos.

(II połowa) Michał Gliwa – Paweł Widanow, Bartosz Rymaniak, Jiri Bilek, Costa Nhamoinesu – David Abwo, Kamil Wilczek, Łukasz Hanzel, Wojciech Trochim, Maciej Małkowski – Damian Kowalczyk.