Pochodząca z Wenezueli, a mieszkająca i trenująca w Poznaniu Veronica Macedo podpisała kontrakt z największą organizacją MMA na świecie. 

Dwudziestoletnia Wenezuelka idealnie uosabia stwierdzenie „ciężka praca popłaca”. Jej zawodowa kariera rozpoczęła się dopiero w tym roku, a już może pochwalić się nieskazitelnym bilansem pięciu wygranych i jednego remisu. Teraz reprezentantka Ankos MMA Poznań zastąpi na gali UFC Fight Night 93 w Hamburgu Germaine de Randamie w walce z Ashlee Evans-Smith, która odbędzie się 3 września.

Wenezuelka przyjechała do Polski wraz ze swoim chłopakiem Jonathanem, aby szkolić się w Ankos MMA Poznań, gdzie na co dzień trenuje dwóch obecnych mistrzów KSW Mateusz Gamrot i Borys Mańkowski. Wcześniej Macedo trenowała między innymi w Brazylii. W Poznaniu początkowo miała zostać przez pół roku, jednak obecnie nie zamierza opuszczać naszego miasta. Jej kariera od początku budzi skrajne emocje, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Gdziekolwiek się pojawia, sposób jej walki budzi olbrzymi podziw. Wielu jednak krytykuje jej wcześniejsze rywalki, których rankingi były głównie ujemne. Teraz przed Wenezuelką największe wyzwanie, a jednocześnie największa szansa w karierze.

Poniżej krótkie film obrazujący umiejętności Veronici Macedo:

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments