Po ponad półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją obrońca Warty Poznań jest już w pełni zdrowy. W poniedziałek Wojciech Onsorge wraca do treningów z pierwszą drużyną.

6 lutego defensor Zielonych w sparingu z Lubuszaninem Trzcianka doznał groźnego urazu. Badania wykazały, że 22-latek zerwał troczki rzepki. Po trzech tygodniach oczekiwania na poprawę sytuacji troczki się nie zrosły. – Potwierdziła się najgorsza wersja, będę operowany – mówił wówczas portalowi Echosportu.pl sam zainteresowany.

Następnym etapem, by w pełni wrócić do zdrowia była trzymiesięczna rehabilitacja. – Na następny sezon będę gotowy – zapewniał w marcu. Po czym dodał wtedy: – Mam nadzieję, że wówczas zagram już w drugoligowej Warcie Poznań.

Zapowiedzi Wojciecha Onsorge spełniły się. Nie dosyć, że – tak jak zapowiadał – jest gotowy na obecny sezon, to w dodatku będzie grał podczas niego w II lidze.

W poniedziałek obrońca Dumy Wildy powróci do treningów z pierwszą kadrą Warty. Niemniej pytany czy powróci na boisko w środowym spotkaniu z Polonią Warszawa odpowiada: – Na razie jeszcze tylko treningi. W meczach na pewno jeszcze nie będę grał, ale wracam do pełnego treningu.

W sezonie 2015/16 Wojciech Onsorge stoczył dwanaście trzecioligowych potyczek, z czego dziewięć w pierwszej jedenastce.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments