Trzy brązowe medale zdobyli zawodnicy AZS Poznań na turnieju o randze G-1 w taekwondo olimpijskim. W Izraelu na najniższym stopniu podium stanęli: Magdalena Leporowska, Katarzyna Lis i Mikołaj Szaferski.

W zawodach pod nazwą 12th Israel Open 2014 walczyło ośmioro reprezentantów AZS Taekwodno Poznań. Magdalena Leporowska startowała w wadze do 57 kg. W pojedynku, który dał jej medal pokonała Chorwatkę Mateę Kneżević 6:4, a następnie w półfinale uległa Izraelce Bat-El Getterer 4:11. Natomiast Katarzyna Lis w wadze do 67 kg uporała się z Amerykanką Sanaz Shahbazi, by w walce o najlepszą dwójkę zawodów przegrać z Chorwatką Petrą Matijasević 4:5.

Bardzo bliski awansu do finału był Mikołaj Szaferski. 17-letni taekwondista w wadze do 74 kg pokonał kolejno Izraelczyka Amnona Arika Saidova 21:2 oraz Francuza Mickaela Muniera 7:6. Niestety w półfinale Szaferski przegrał przez nagłą śmierć z Amerykaninem Jaysenem Ishidą.