Poznań City Center AZS rozpocznie drugi etap I ligi z trzeciego, natomiast JTC MUKS Poznań z siódmego miejsca. Do ostatecznej walki o awans do Basket Ligi Kobiet awansują cztery najlepsze drużyny.
W rundzie zasadniczej liga była podzielona na dwie grupy A i B. Teraz po pięć najlepszych zespołów z nich stworzyło grupę C, w której zmierzą się z drużynami, z którymi nie rywalizowały w pierwszym etapie rozgrywek. Dodatkowo zaliczono im do klasyfikacji punkty zdobyte w meczach z klubami, które również awansowały do grupy C.
Poznań City Center AZS startuje z bilansem pięciu zwycięstw i trzech porażek, natomiast JTC MUKS ma na koncie trzy zwycięstwa i pięć porażek. Do fazy play-off awansują cztery najlepsze drużyny. Reszta zakończy sezon.
Tabela I ligi kobiet, grupa C | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
m | drużyna | pkt | m | z-p | dom | wyjazd | pkt zd. – pkt str. | stosunek |
1. | AZS Uniwersytet Warszawski | 15 | 8 | 7 – 1 | 3 – 1 | 4 – 0 | 545 – 471 | 1.1571 |
2. | AZS Politechnika Korona Kraków | 14 | 8 | 6 – 2 | 3 – 1 | 3 – 1 | 445 – 396 | 1.1237 |
3. | Poznań City Center AZS | 13 | 8 | 5 – 3 | 3 – 1 | 2 – 2 | 485 – 455 | 1.0659 |
4. | Politechnika Gdańska | 13 | 8 | 5 – 3 | 3 – 1 | 2 – 2 | 531 – 509 | 1.0432 |
5. | SMS PZKosz Łomianki | 12 | 8 | 4 – 4 | 3 – 1 | 1 – 3 | 535 – 462 | 1.158 |
6. | JAS-FBG Sosnowiec | 12 | 8 | 4 – 4 | 3 – 1 | 1 – 3 | 447 – 470 | 0.9511 |
7. | JTC MUKS Poznań | 11 | 8 | 3 – 5 | 3 – 1 | 0 – 4 | 459 – 453 | 1.0132 |
8. | Grot Dekorex Pabianice | 11 | 8 | 3 – 5 | 2 – 2 | 1 – 3 | 458 – 504 | 0.9087 |
9. | UKS Basket Aleksandrów Łódzki | 10 | 8 | 2 – 6 | 2 – 2 | 0 – 4 | 435 – 490 | 0.8878 |
10. | VBW Gdynia | 9 | 8 | 1 – 7 | 1 – 3 | 0 – 4 | 435 – 558 | 0.7796 |
Nasze koszykarki w drugim etapie zmierzą się w systemie mecz i rewanż z drużynami: AZS Uniwersytet Warszawski, Politechnika Gdańska, SMS PZKosz Łomianki, Grot Dekorex Pabianice i VBW Gdynia. Pierwsza kolejka została zaplanowana na 17 stycznia, a ostatnia na 22 marca.
Terminarz drugiego etapu I ligi koszykówki kobiet, grupa C:
1. kolejka
17.01.2015 12:00 SMS PZKosz Łomianki – AZS Politechnika Korona Kraków
17.01.2015 15:00 AZS Uniwersytet Warszawski – UKS Basket Aleksandrów Łódzki
17.01.2015 17:00 JTC MUKS Poznań – VBW Gdynia
17.01.2015 18:15 Poznań City Center AZS – Grot Dekorex Pabianice
18.01.2015 13:15 Politechnika Gdańska – JAS-FBG Sosnowiec
2. kolejka
24.01.2015 AZS Politechnika Korona Kraków – Grot Dekorex Pabianice
24.01.2015 Politechnika Gdańska – JTC MUKS Poznań
24.01.2015 JAS-FBG Sosnowiec – AZS Uniwersytet Warszawski
25.01.2015 16:00 VBW Gdynia – Poznań City Center AZS
28.01.2015 UKS Basket Aleksandrów Łódzki – SMS PZKosz Łomianki
3. kolejka
31.01.2015 SMS PZKosz Łomianki – JAS-FBG Sosnowiec
31.01.2015 AZS Politechnika Korona Kraków – VBW Gdynia
31.01.2015 Grot Dekorex Pabianice – UKS Basket Aleksandrów Łódzki
31.01.2015 AZS Uniwersytet Warszawski – JTC MUKS Poznań
01.02.2015 17:15 Poznań City Center AZS – Politechnika Gdańska
4. kolejka
07.02.2015 VBW Gdynia – UKS Basket Aleksandrów Łódzki
07.02.2015 Politechnika Gdańska – AZS Politechnika Korona Kraków
07.02.2015 JTC MUKS Poznań – SMS PZKosz Łomianki
07.02.2015 JAS-FBG Sosnowiec – Grot Dekorex Pabianice
07.02.2015 18:15 Poznań City Center AZS – AZS Uniwersytet Warszawski
5. kolejka
14.02.2015 SMS PZKosz Łomianki – Poznań City Center AZS
14.02.2015 UKS Basket Aleksandrów Łódzki – Politechnika Gdańska
14.02.2015 AZS Uniwersytet Warszawski – AZS Politechnika Korona Kraków
14.02.2015 Grot Dekorex Pabianice – JTC MUKS Poznań
14.02.2015 JAS-FBG Sosnowiec – VBW Gdynia
6. kolejka
21.02.2015 UKS Basket Aleksandrów Łódzki – AZS Uniwersytet Warszawski
21.02.2015 JAS-FBG Sosnowiec – Politechnika Gdańska
21.02.2015 VBW Gdynia – JTC MUKS Poznań
21.02.2015 Grot Dekorex Pabianice – Poznań City Center AZS
21.02.2015 AZS Politechnika Korona Kraków – SMS PZKosz Łomianki
7. kolejka
28.02.2015 AZS Uniwersytet Warszawski – JAS-FBG Sosnowiec
28.02.2015 JTC MUKS Poznań – Politechnika Gdańska
28.02.2015 Grot Dekorex Pabianice – AZS Politechnika Korona Kraków
28.02.2015 SMS PZKosz Łomianki – UKS Basket Aleksandrów Łódzki
28.02.2015 18:15 Poznań City Center AZS – VBW Gdynia
8. kolejka
07.03.2015 JAS-FBG Sosnowiec – SMS PZKosz Łomianki
07.03.2015 UKS Basket Aleksandrów Łódzki – Grot Dekorex Pabianice
07.03.2015 VBW Gdynia – AZS Politechnika Korona Kraków
07.03.2015 Politechnika Gdańska – Poznań City Center AZS
07.03.2015 JTC MUKS Poznań – AZS Uniwersytet Warszawski
9. kolejka
14.03.2015 SMS PZKosz Łomianki – JTC MUKS Poznań
14.03.2015 Grot Dekorex Pabianice – JAS-FBG Sosnowiec
14.03.2015 UKS Basket Aleksandrów Łódzki – VBW Gdynia
14.03.2015 AZS Politechnika Korona Kraków – Politechnika Gdańska
14.03.2015 AZS Uniwersytet Warszawski – Poznań City Center AZS
10. kolejka
22.03.2015 VBW Gdynia – JAS-FBG Sosnowiec
22.03.2015 17:00 Poznań City Center AZS – SMS PZKosz Łomianki
22.03.2015 18:00 AZS Politechnika Korona Kraków – AZS Uniwersytet Warszawski
22.03.2015 18:00 Politechnika Gdańska – UKS Basket Aleksandrów Łódzki
22.03.2015 18:00 JTC MUKS Poznań – Grot Dekorex Pabianice