W weekend swoje kolejne mecze w klasie okręgowej rozegrały poznańskie zespoły. Wygraną zanotowała Drużyna Wiary Lecha, porażek doznały TPS Winogrady oraz AP Reissa.

Drużyna Wiary Lecha pokonała Wielkopolska Komorniki 4:1. Mimo, że od 5. minuty gospodarze prowadzili 1:0 to pierwsza połowa była dość wyrównana. Druga część spotkania to już znaczna przewaga poznaniaków i ich kolejne trzy bramki.

Drużyna Wiary Lecha – Wielkopolska Komorniki 4:1 (1:0)

Bramki dla Drużyny Wiary Lecha: Smura (5.), Smelkowski (59.), Niedźwiedzki (69.), Smuniewski (81.)

Drużyna Wiary Lecha: Kaczmarek – M.Nowak (76. Sł.Makowski), Adamski, Łaszyński, Dąbrowski – Smelkowski, Smuniewski, Niedźwiedzki (85. Drzewiecki), Smura, Szenfeld (80. Krystkowiak), Wyka (60. P.Makowski)

Dużo gorzej poszło dwóm innym przedstawicielom stolicy Wielkopolski. TPS Winogrady przegrały w Zaniemyślu z miejscowym Kłosem 0:2. Z kolei AP Reissa bez punktów w Gnieźnie. Lider rozgrywek Mieszko wygrał 3:0.

W następnej kolejce dojdzie do ciekawych spotkań. AP Reissa podejmie Wiarę Lecha, zaś TPS Winogrady spotka się na swoim obiekcie z liderem Mieszko Gniezno.