Polonia Poznań nie potrafiła sobie poradzić z niżej notowanymi piłkarkami z Bydgoszczy. KKP przyjechały do liderek z nastawieniem nie przegrania meczu i cel osiągnęły. W meczu padł bezbramkowy remis.

Mecz z KKP Bydgoszcz zakończył się remisem. Czy zasłużonym? Nie nam o tym decydować, ale wynik zostaje taki. Szkoda, bo można było wyciągnąć zdecydowanie więcej z tego spotkania. Rywal postawił ciężkie warunki, a pogoda też nie rozpieszczała.

Mimo dużego posiadania piłki, zabrakło bramek przy Harcerskiej. Cieszy zero z tyłu i kolejny mecz bez porażki. Jednak takie spotkania trzeba wygrywać, by myśleć o pozostaniu na fotelu lidera na dłużej.

Za tydzień ostatnia kolejka i mecz z groźnym zespołem z Konina. Czas na ogromną pracę nad wykończeniem akcji i nie ma innej opcji jak wrócić z Konina z kompletem punktów.

– Mecz do łatwych nie należał jak każdy w naszej lidze. Bydgoszcz miała swoje pięć minut, natomiast my miałyśmy 85 minut, co nie dało nam zwycięskiej bramki. Musimy bardziej się przykładać w sytuacjach pod bramką przeciwniczek. Przełożyć posiadanie piłki na klarowne sytuacje oraz oddawać dużo więcej strzałów , nie tylko w ręce bramkarki. Nie jestem zadowolona z wyniku, ponieważ grałyśmy dużo lepiej niż zespół gości, dlatego uważam, że  trzy punkty powinny zostać w Poznaniu. Lecz czas już zapomnieć o tym co było, mamy jeden punkt, nadal jesteśmy niepokonane na własnym obiekcie w lidze. Czas skupić się teraz na następnym meczu , który rozegramy w Koninie, serdecznie zapraszam do kibicowanie oraz wspierania naszej drużyny już w niedzielę szóstego listopada – powiedział po meczu bramkarka Polonii Dominika Dewicka.

Polonia Poznań – KKP Bydgoszcz 0:0

Polonia: Dominika Dewicka – Laura Czudzińska, Anna Jacewicz, Zuzanna Filipiak (64. Patrycja Kościelna), Dorota Czech, Ada Sikora (82. Aleksandra Tyl), Marta Kosiorek (82. Agnieszka Szafran), Karolina Grześkowiak, Paulina Liczbińska, Alicja Zając, Alicja Busza

Trener: Łukasz Nowak

KKP: Daria Granowska – Anna Pawłowska, Paulina Wierzbowska, Anna Lewandowska, Joanna Dudek (46. Weronika Andrzejewska), Ilona Raczkowska, Daria Gugała, Marta Ossowska, Magdalena Kałuzińska, Edyta Sobczyk (59. Agata Stępień), Klaudia Wawer

Trener: Adam Góral

Żółta kartka: Anna Lewandowska

Sędzia: Ewa Żyła

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments