foto: Piotr Przyborowski
foto: Piotr Przyborowski
foto: Piotr Przyborowski

Przyszłość Warty Poznań jest niewiadoma. Pewne jest tylko to, że Zieloni rozpoczną sezon meczem rundy przedwstępnej Pucharu Polski z Wisłą Puławy. Na to spotkanie wejdziesz za 5 zł.

Jeszcze nie wiadomo, w której klasie rozgrywkowej zagrają piłkarze Warty Poznań. We wtorek poznamy decyzję Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji na grę w III lidze.

Z Pucharem Polski nie ma jednak żadnego problemu. Warta w sobotę 19 lipca podejmie u siebie Wisłę Puławy. Początek spotkania z drugoligowcem o godzinie 17.00. Sprzedaż biletów rozpocznie się o 15.30.

„Bilety w cenie 5 zł będzie można kupić TYLKO w dniu meczu, przy tym chcielibyśmy podkreślić, że cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na rozwój Szkółki Piłkarskiej Warty Poznań.” czytamy na oficjalnej stronie klubu. Podobnie jak w zeszłym sezonie wszystkie kobiety, osoby po 65. roku życia oraz dzieci do 14. roku życia na mecz wchodzą za darmo.

Piłkarze Warty w zeszłym tygodniu wznowili nowego treningi, które prowadzi nowy trener Tomasz Bekas. Zieloni w sobotę przegrali w sparingu z Polonią Środa Wielkopolska 0:2.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments