Patrycja Klatt

Pomarańczarnia wygrywa z Olimpią Wodzisław, jednak ten mecz do  Patrycji Klatt należy. Rzucała wyłącznie za „3”  zagrała na 5 z plusem.

Koszykarkom z Wodzisławia sił starczyło jedynie na pierwsze pięć minut meczu z Pomarańczarnią. To właśnie w piątej minucie na tablicy widniał remis 10:10. Pierwszy rzut Patrycji Klatt za „3”, za chwilę kolejny za „3” tym razem Żaneta Durak. Pierwsza kwarta dla Pomarańczarni 25:18.

Druga kwarta, również z przewagą gospodyń, jednak w końcówce kwarty, Olimpia zrywa się i zmniejsza rozmiary porażki. Do przerwy 44:35

Po przerwie obraz gry się nie zmienia, przewaga Pomarańczarni. Bardzo dobrze grają Miśkiewicz, Durak, Szemraj, Olszewska, Szarzyńska.

Ostatnia kwarta, to festiwal rzutów Patrycji Klatt, sześć rzutów za „3” . Przy stanie 82:61 na 3 minuty przed końcem  meczu, trener Brodziński wpuszcza na parkiet wszystkie młode zawodniczki.

MVP meczu bez dyskusyjnie Patrycja Klatt.

Pomarańczarnia MUKS Poznań – Olimpia Wodzisław Śląski 83:70(25:18,19:17,20:17,19:18)

Pomarańczarnia – Patrycja Klatt 24, Żaneta Durak 19, Anita Szemraj 15, Barbara Miśkiewicz 14, Magdalena Kowalewska 5, Iwona Szarzyńska 4, Paulina Pilichowska 2, Karolina Olszewska, Martyna Policha, Wiktoria Strzelczyk, Alicja Jóźwiak,

Olimpia – Joanna Sobota 19, Agata Majka 14, Martyna Jasiulewicz 13, Katarzyna Klimowska 9, Weronika Oskwarek 6, Justyna Kocon 6, Aleksandra Lewoń-Sczansny 3, Katarzyna Pawlik, Monika Opiatowska