Nie ma silnych na koszykarki Pomarańczarni.

Pierwsze punkty w meczu, i od razu za trzy za sprawą Bednarczyk. Przez chwilę koszykarki z Pruszkowa nawet prowadziły, ale ponownie Bednarczyk oraz Durak, Olszewska i Szarzyńska pokazały kto to rządzi. Pierwsza kwarta 24:12 dla poznanianek.

Początek drugiej kwart, podobny do pierwszej. Pruszkowianki rzucają 3 razy za 2. Bednarczyk, podobnie jak w pierwszej kwarcie, studzi zapały przyjezdnych, rzutem za 3. Durak dokłada swoje 3 rzuty za 2 i wszystko wraca do normy. Druga kwarta dla Pomarańczarni 22:19.

Po przerwie, poznanianki odrobinę zatrzymały się  w szatni, skwapliwie wykorzystały to przeciwniczki 21:12 dla nich.

W ostatniej kwarcie za dwa rzucają Durak, Olszewska, Bednarczyk oraz kolejna trójka Bednarczyk i właściwie wiadomo kto ten mecz wygra. 19:6 dla Pomarańczarni MUKS.

Pomarańczarnia MUKS Poznań – Lider Pruszków 77:58(24:12, 22:19, 12:21, 19:6)

Pomarańczarnia; Bednarczyk 19, Durak 18, Szemraj 16, Olszewska 8, Policha 7, Szarzyńska 4, Klatt 3, Kowalewska 2, Miśkiewicz,

Rewanż w Pruszkowie 8 kwietnia o godzinie 18.00.