Druga kolejka futsalu kobiet, druga wygrana 4:0 UAM Poznań.

Jak przystało na mistrzynie, futsalistki UAMu wygrały swój kolejny mecz w lidze. Mimo że zwyciężczyń się nie sądzi, jest ALE ! Co będzie gdy trafią się bardziej wymagające przeciwniczki? A taki będzie kolejny mecz, już najbliższe spotkanie to derby z Kotwicą Kórnik. AZS AWF Warszawa, trudne i wymagające przeciwniczki, czy też Unifreeze Górzno, zespół bardzo młody i nieobliczalny.

Kadra UAM jest dość szeroka, dlatego zadziwiające jest eksploatowanie 8-10 zawodniczek! Ewentualnie w „ogonach” meczu wpuszczać 2-3 kolejne. No ale to już jest strategia klubu i trenera.

UAM Poznań – AZS Uniwersytet Warszawski 4:0(1:0)

Bramki – 8′ Ala Zając, 21′ Marta Kosiorek, 29′ Monika Marczak, 31′ Ada Sikora

UAM Poznań: Dominika Dewicka, Emilia Krajewska, Alicja Zając, Joanna Gawrych, Alicja Busza, Laura Czudzińska, Marta Kosiorek, Monika Marczak, Ada Sikora, Żaneta Pawlik, Katarzyna Tarnowska, Renata Nowak, Aleksandra Tyl

AZS Uniwersytet Warszawski – Zuzanna Nikisz, Marta Walczak, Sylwia Padiasek, Karolina Skrzypczyk, Urszula Sieńko, Katarzyna Włodarczyk, Aleksandra Orzechowska, Aleksandra Mielniczuk, Julia Odolińska, Urszula Salawa, Julia Przybyłkowicz, Katarzyna Orlińska

4 grudnia o godzinie 17.00 w hali przy Zagajnikowej dojdzie do bardzo ciekawego spotkania. Na Morasko zawita Kotwica Kórnik. Panie z Kórniką na pewno będą chciały, pokazać pazury, szczególnie po ostatniej porażce, z piłkarkami w Górznie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments