WKS Grunwald remisuje z SMS Gdańsk.

Sam początek spotkania należał do naszego zespołu, który szybko wyszedł na prowadzenie. W 22 minucie po bramce z rzutu karnego Tomasza Gintowta na tablicy wyników widniał rezultat 10-8 dla gospodarzy. Chwilę później goście zaczęli odrabiać straty, trafiając pięć razy z rzędu i na dwie minuty przed przerwą było już 10-13. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 12-14. Na początku drugiej części spotkania zaczęliśmy grać ponownie dobrze i skutecznie. Po bramce Roberta Foglera w 37 minucie było już 16-14. SMS szybko zdołał przerwać naszą dobrą serię i wyszedł na prowadzenie. Do samego końca trwał wyrównany pojedynek. Na dwie minuty przed końcem meczu SMS prowadził dwoma bramkami. Trzy kolejne bramki rzucili nasi zawodnicy -Nieradko, Majewski, Martyński. Ostatecznie padł remis , a bramkę na wagę punktu 5 sek. przed ostatnią syreną rzucił dla SMS-u Zarzycki. Końcowy wynik 28-28.

WKS Grunwald Poznań – SMS ZPRP Gdańsk 28:28(12:14)

Grunwald : Gintowt 5, Nieradko 4, Fogler 4, Majewski 3, Martyński 3, Guraj 3, Kurek 2, Westwal 2, Nowicki 1, Piechowiak 1, Lubiewski, Tarko , Kulczyński.

W następnej kolejce wojskowe derby we Wrocławiu ze Śląskiem.