fot. Akademia Judo Poznań

Akademia Judo rozpoczyna nabory na nowy sezon 2014/2015. Klub zachęca do skorzystania z bezpłatnych zajęć, które odbywać się będą przez pierwsze dwa tygodnie września w Centrum Sportu i Rekreacji Olimpia przy ulicy Taborowej 1 w Poznaniu.

Najmłodsza grupa „Funny Judo” (3-5 lat) jest połączeniem gier i zabaw ruchowych z elementami judo. Przygotowana jest również bogata oferta zajęć dla dzieci i młodzieży szkolnej 6-16 lat. Centrum Sportu i Rekreacji Olimpia jest największym ośrodkiem judo w Wielkopolsce. Sala wyposażona jest w specjalistyczną matę o powierzchni ponad 400 m² umożliwiającą trening w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Znajduje się również zaplecze sanitarne, sauna, odnowa biologiczna oraz gabinet fizjoterapii.

– Wrzesień to najlepszy okres na rozpoczęcie i kontynuację treningów Judo. Po wakacyjnym lenistwie czas na rozpoczęcie ćwiczeń i poprawę kondycji fizycznej. Jeśli zapomnimy o tym w ferworze pierwszych dni roku szkolnego, w późniejszym okresie będzie trudno zachęcić dzieci do regularnych treningów – mówi trenerka Barbara Jopek.

Akademia Judo prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży od 2009 roku. Pomimo „młodego wieku” może pochwalić się niejednym sukcesem pod względem organizacyjnym jak i sportowym. Obecnie w klubie trenuje ponad 500 zawodników w kilkunastu miejscach Poznania i okolic oraz w przedszkolach. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów judo, którzy są lub byli czynnymi zawodnikami sportowymi, a teraz pragną przekazywać swoją pasję i wiedzę najmłodszym.

fot. facebook.com/akademiajudo
fot. facebook.com/akademiajudo

Akademia Judo, jako jedyna w Wielkopolsce, prowadzi szkolenie dla osób niepełnosprawnych i niesłyszących. Zajęcia są całkowicie bezpłatne dzięki wsparciu przez miasto Poznań. Akademia Judo, we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży znajduje się na 1 miejscu w Wielkopolsce w 2013 roku. Klub jest aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski Juniorek Młodszych, posiada medale z Mistrzostw Polski Młodzików, Juniorów czy Młodzieżowców.

– Moim zdaniem Akademia Judo jest najlepszym klubem w Poznaniu. Wysoki poziom, jaki reprezentujemy, to zasługa ciężkich treningów. A rodzinna atmosfera w klubie sprawia, że wszystkim bardzo dobrze się trenuje i wspaniale czują się podczas wyjazdów – mówi Vanessa Machnicka, dwukrotna Mistrzyni Polski Juniorek (2013, 2014) oraz dwukrotna uczestniczka Mistrzostw Europy Juniorek Młodszych (2013, 2014).

Klub zaprasza również do zapoznania się z pozostałymi miejscami prowadzenia zajęć (7 lokalizacji w Poznaniu, Buk, Czapury, Opalenica, Wiry, Luboń, Tulce, Dąbrowa, Murowa Goślina), gdzie również można wziąć udział w bezpłatnych zajęciach. Szczegóły na stronie internetowej www.akademiajudo.pl, facebooku,  pod numerem telefonu 881-575-676 oraz e-mailem biuro@akademiajudo.pl.

źródło: informacja prasowa

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments