AZS AWF Volkswagen Poznań / fot. Irek Pindral

Piłkarki ręczne AZS AWF Volkswageń Poznań przegrały u siebie z niepokonaną w tym sezonie Spartą Oborniki 24:32. Po tym spotkaniu poznanianki spadły na przedostatnie miejsce w tabeli II ligi.

Początek meczu był wyrównany. Jednak od 15. minuty od remisu 6:6 zawodniczki z Obornik zdobywały coraz większą przewagę. Sparta szybko odskoczyła AZS AWF i potwierdziła wysoką formę w tym sezonie. Przyjezdne  w pełni kontrolowały wydarzenia na boisku.

Trener AZS AWF Stanisław Igel co chwila pouczał i krytykował swoje zawodniczki. Jednak w żaden w sposób zachowanie szkoleniowca nie wpływało na nie pozytywnie. Ostatecznie poznanianki przegrały w pełni zasłużenie 24:32.

Sparta Oborniki jako jedyna drużyna w II lidze w grupie I ma komplet zwycięstw na koncie. Natomiast AZS AWF wygrał dwa z sześciu rozegranych spotkań.

AZS AWF Volkswagen Poznań – SKF KPR Sparta Oborniki 24:32 (10:18)

AZS AWF: Sylwia Korniluk, Signe Horverak, Paulina Sowa, Aleksandra Bortkiewicz, Alicja Ślęzak, Patrycja Zdanowska, Karolina Peda, Anna Gulik, Magdalena Cwojdzińska, Zuzanna Rychlewska, Dominika Lesińska, Roma Frątczak, Marta Dobrołowicz.

Sparta: Urszula Filoda, Sandra Niedzielska, Anna Żołyniak, Agata Wasiak, Martyna Matysek, Marta Łyszczyk, Joanna Gładecka, Małgorzata Kochańska, Marika Niezgodzka, Adrianna Zwolińska, Jessica Kaszkowiak, Alicja Durka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments