Drugi mecz na własnym torze i druga wygrany.  Naturalna Medycyna PSŻ Poznań pokonała KSM Krosno.

Tomasz Bajerski (trener Naturalna Medycyna PSŻ Poznań) Dzisiejsza postawa moich zawodników była różna. Na pewno mamy trochę za dużo defektów. W dzisiejszym meczu odstawał Daniel Pytel i Marcel Kajzer. Za chwilkę się spotkamy i porozmawiamy o tym, co się dzieje. Mamy trójkę liderów, którzy tworzą trzon drużyny, jest to: Borowicz, Borodulin i Jakobsen i mogę powiedzieć, że jestem z nich zadowolony. Troszeczkę brakuje nam punktów juniorów. Przemek Liszka dzisiaj zaprezentował się troszeczkę słabiej, natomiast na pochwałę zasługuje Bartek Tyras. Mamy coś pecha do zawodników, którzy jeżdżą jako goście, bo Damian Dróżdż zdobył dzisiaj dużo punktów. Poprzednio w Rawiczu jechał Sebastian Niedźwiedź, który świetnie się spisał w Poznaniu, a w następnych meczach już nie istniał. W kontekście zdobycia punktu bonusowego, będzie ciężko. Wszystko zależy od drugiej linii, jeśli ona pojedzie dobrze to jesteśmy w stanie obronić zdobytą dziś przewagę, ale czeka nas trudna walk

Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 49: Władimir Borodulin 14+1, Marcel Kajzer 4, Mateusz Borowicz 12, Daniel Pytel 2, Frederik Jakobsen 12, Bartosz Tyras 2, Przemysław Liszka 3.

KSM Krosno 41: Mariusz Fierlej 0, Ilia Czałow 7+2, Mariusz Puszakowski 5+1, Damian Dróżdż 14+1, David Bellego 11+2, Oskar Nocuń 0, Adrian Bialik 5+1.

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments