inea-azs-zaneta-durakINEA AZS Poznań ma już skompletowany skład. Na pozostanie w klubie zdecydowała się najlepsza zawodniczka oraz kapitan drużyny w poprzednim sezonie Żaneta Durak.

– Udało nam się zbudować bardzo podobny zespół jak w roku ubiegłym. Trenerem drużyny w dalszym ciągu będzie Ryszard Barański, a za przygotowanie motoryczne odpowiadać będzie Michał Barański. Ze składu ubiegłorocznego ubyła tylko Julia Adamowicz, która korzystała ze złych doradców, ale na jej miejsce przyszły dwie nowe zawodniczki Magdalena Wojdalska i Elżbieta Giedrojć, a więc zyskaliśmy tutaj na jakości – informuje Łukasz Zarzycki, dyrektor sportowy INEA AZS Poznań.

– Małe zmiany zaszły również przy doborze uzupełnienia naszej drużyny w najzdolniejsze juniorki. Jedynym problemem może być kontuzja Darii Marciniak i być może jeszcze na tej pozycji będziemy potrzebowali uzupełnienia, ale to okaże się podczas sezonu. Mam nadzieje, że Daria szybko wróci do zdrowia i na najważniejsze spotkania będzie już w pełni zdrowa. Przygotowania ruszają 12 sierpnia – dodał Zarzycki.

Skład INEI AZS Poznań na sezon 2013/2014:

1. Kinga Woźniak
2. Magdalena Idziorek
3. Elżbieta Giedrojć
4. Magdalena Wojdalska
5. Barbara Skowronek
6. Magdalena Ratajczak
7. Weronika Telenga
8. Daria Marciniak
9. Magdalena Koperwas
10. Żaneta Durak

oraz juniorki

9. Nina Janikowska
10. Maria Adamczak
11. Joanna Murawska
12. Kinga Banach
13. Agata Siwińska

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments