Zwycięstwem 2:1 zakończyła się rywalizacja w play-off pomiędzy Energetykiem Poznań a SKF Politechnika Poznańska.

Co prawda w pierwszym meczu Energetyk zaliczył wypadek przy pracy i niespodziewanie przegrał 2:3 w hali Politechniki, ale już dwa rewanżowe pojedynki pewnie wygrały siatkarki z Bukowskiej. W przerwie między spotkaniami młode siatkarki naszego klubu, które stanowią trzon zespołu seniorskiego, zagrały turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski i awansowały do półfinału tych rozgrywek. W sobotnim meczu tylko pierwszy set dość niefrasobliwie zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 23:25. Siatkarki Energetyka uporządkowały grę i włączyły drugi bieg. Kolejne sety, w których przewaga Energetyka nie podlegała dyskusji pewnie wygrywamy do 15,19 i 17. Nadkomplet publiczności i fenomenalny doping energetycznych kibiców pokazał jak bardzo brakuje siatkarskich imprez w grodzie Przemysława. Niedziela należała do Energetyka, który niepodzielnie panował na parkiecie przy Bukowskiej. Pewnie wygrany mecz 3:0 (21,23,15) i gramy w ogólnopolskim półfinale o awans do I ligi. Przed nami pojedynek o pierwsze miejsce w grupie z zespołem UKŻPS Kościan.