lech-poznanWiemy już coraz więcej na temat przyszłego sponsora strategicznego Lecha Poznań. We wtorek klub przyznał, że prowadzi rozmowy z polskim bukmacherem Star-Typ Sport.

Pierwszy o tej firmie napisał serwis poznan.sport.pl, który znalazł informację o możliwym sponsoringu strategicznym Lecha przez STS na forum internetowym Wiary Lecha.  Następnie obie strony przyznały, że rozmawiają ze sobą na temat podpisania umowy.

 – Potwierdzam, że prowadzimy negocjacje z Lechem Poznań na temat sponsoringu strategicznego. Jeśli zakończą się one podpisaniem umowy, logo STS znajdzie się na koszulkach piłkarzy – powiedział poznan.sport.pl Paweł Rabantek, specjalista do spraw komunikacji w firmie STS.

Późnej Lech Poznań na swojej oficjalnej stronie internetowej zamieścił oświadczenie:

„W nawiązaniu do wtorkowych doniesień medialnych Zarząd KKS Lech Poznań oświadcza, że prowadzi rozmowy między innymi z firmą Star-Typ Sport, legalnym polskim bukmacherem.

Negocjacje dotyczą sponsoringu strategicznego, co wiąże się również z pojawieniem logotypu firmy na klubowych koszulkach. O wszelkich postępach będziemy informować na bieżąco.”

Star-Typ Sport jest firmą bukmacherską działającą na podstawie decyzji Ministra Finansów RP. Dlatego może się legalnie promować na terytorium Polski. W przeciwieństwie do zagranicznych podmiotów, które po przyjęciu w 2009 roku bardzo restrykcyjnej ustawy hazardowej, wycofały się z naszego rynku.

Star-Typ Sport powstał w 1997 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, w chwili obecnej posiada już ponad 380 punktów przyjmowania zakładów w całej Polsce, a w każdym tygodniu obsługuje około 800 tysięcy uczestników gry.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments