Wysoka wygrana Kolejorza, w ostatnim przed ligą sparingu.

Spotkanie rozegrano na płycie głównej w obecności kilkuset kibiców, Lechici wysoko pokonali III ligową Elanę Toruń. Kilka ciekawych akcji w pierwszej połowie i 4:0 do przerwy.

W drugiej części spotkania trener Bjelica dokonał pięciu zmian. Nie wykluczone, że to z tej 16 zobaczymy, w pierwszym ligowym meczu, już najbliższy piątek z Termaliką Nieciecza podstawową jedenastkę.

Po przerwie padły kolejne 4 bramki oraz piłkarze pokazali kilka naprawdę ciekawych akcji.

Lech Poznań – Elana Toruń 8:0(4:0)

Bramki: Gajos (19), Makuszewski (29), Makuszewski (37), Piotrowski (45, gol samobójczy), Kownacki (58), Nielsen (64), Jevtić (71), Robak (84)

Lecha – Matus Putnocky, Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Lasse Nielsen, Volodymyr Kostevych (80. Marcin Wasielewski) – Maciej Gajos, Łukasz Trałka (46. Abdul Aziz Tetteh) – Maciej Makuszewski, Radosław Majewski (60. Szymon Pawłowski), Darko Jevtić (80. Nicki Bille) – Dawid Kownacki (60. Marcin Robak)