Kotwica Kórnik - AZS AWF Warszawa / fot. Irek Pindral

Futsalistki Kotwicy Kórnik przegrały drugi mecz w tym sezonie. W sobotę w meczu na szczycie grupy I Ekstraligi Futsalu Kobiet podopieczne trenerki Violetty Biegańskiej w swojej hali musiały uznać wyższość AZS AWF Warszawa.

Przed tym spotkaniem Kotwica zajmowała drugie miejsce w tabeli, natomiast AZS AWF był trzeci. W 3. minucie warszawianki wyszły na prowadzenie po bramce zdobytej przez Klaudię Grodzką. Po kolejnych 180 sekundach na 1:1 wyrównała Klaudia Jędraszyk, ale już po chwili było 2:1 dla AZS AWF. Nie minęła nawet minuta i Ewa Weber doprowadziła do ponownego remisu. Przed końcem pierwszej połowy Patrycja Kowalska strzeliła gola na 3:2 dla przyjezdnych.

Druga część spotkania należała już w stu procentach do AZS AWF, które zdobyły cztery bramki. Kotwica nie odpowiedziała ani jednym trafieniem piłki do siatki i przegrała 2:7.

Kotwica Kórnik – AZS AWF Warszawa 2:7 (2:3)
0:1 – Klaudia Grodzka (3.),
1:1 – Klaudia Jędraszyk (6.),
1:2 – Magdalena Zduńczyk (7.),
2:2 – Ewa Weber (8.),
2:3 – Patrycja Kowalska (16.)
2:4 – Mariola Nadaj (29.)
2:5 – Inga Kania (33.),