Warta Poznań

Według ustaleń portalu sport.pl, trzej nowi piłkarze trenują obecnie z Wartą Poznań. Zawodnicy testowani przez klub to dwaj Kolumbijczycy – napastnik John David Jaramillo i skrzydłowy Gustavo Canizales oraz ukraiński bramkarz Ołeksandr Worobiej.

21-letni Canizales i rok młodszy Jaramillo trenują z zespołem od poniedziałku. Obaj są zawodnikami Realu Tolima. Do Polski przylecieli wraz z Manuelem Arboledą i Juanem Carlosem Restrepo. Pierwszy z nich to były zawodnik Lecha Poznań, który po zakończeniu kariery piłkarskiej zaangażował się w pracę menedżera. To właśnie on zarekomendował obu piłkarzy trenerowi Warty Tomaszowi Bekasowi. Restrepo z kolei jest prezesem klubu z Tolimy oraz ojczymem gwiazdy Realu Madryt Jamesa Rodrigueza.

Od wtorku na testach w zespole Warty przebywa z kolei 21-letni ukraiński bramkarz Ołeksandr Worobiej. Nie ma on jeszcze żadnego doświadczenia w piłce seniorskiej, dotychczas występował jedynie w zespole U-21 Wołynia Łuck. Worobiej, który w Poznaniu przebywa od poniedziałku, sam zgłosił się do zespołu.

Teraz od ich postawy na treningach zależy, czy zostaną z zespołem Warty na dłużej.

Źródło: poznan.sport.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz