Wiara Lecha - Concordia Murowana Goślina / fot. Irek Pindral

Polonia Poznań przegrała z TPS Winogrady 1:5, a Wiara Lecha wygrała z Concordią Murowana Goślina 3:1 w meczach 23. kolejki grupy wschodniej poznańskiej klasy okręgowej. Nowym liderem Luboński KS.

Zawodnicy z Winograd zgodnie z przewidywaniami nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem Polonii. Cele obu drużyny są kompletnie inne. Polonia zajmuje ostatnie miejsce w lidze i tak naprawdę klub walczy o przetrwanie.

Natomiast TPS wciąż masz szanse na awans do czwartej ligi. Drużyna z Wichrowego Wzgórza na trzy kolejki przed końcem sezonu jest czwarta w tabeli ze stratą zaledwie trzech punktów do lidera Lubońskiego KS.

TPS Winogrady – Polonia Poznań 5:1

Bramki: Jaś (dwie), Krzewina, Dolata, Nowak.

Skład: Apanasewicz – R. Czerniawski, Leda, Nowacki, Grabowski, Lulka, Maćkowiak, Krzewina, Walczyk, Dolata, Jaś. Z ławki weszli: Gogut, Nowak, D. Czerniawski, Sobański.

Wiara Lecha mimo kłopotów finansowych nie przestaje wygrywać. Kibole na boisku przy Śródce zwyciężyli nad Concordią Murowana Goślina. Wyniki spotkania otworzył w 33. minucie Smuniewski.

Kolejne gole padły w drugiej połowie spotkania. W 52. minucie na 2:0 podwyższył Niedźwiedzki, a po chwili Concordia zdobyła bramkę. Jednak w 85. minucie Smura zapewnił Wiarze Lecha zwycięstwo.

Wiara Lecha – Concordia Murowana Goślina 3:1

Bramki dla WL: Smuniewski (33.), Niedźwiedzki (52.), Smura (85.).