Już 16 kwietnia w Hali CityZen przy Drodze Dębińskiej odbędzie się kolejna Ekstra Gala Sportów Walki, na której zawalczą najlepsi poznańscy i okoliczni zawodnicy sportów walki. 

Wciąż jeszcze nie milkną echa ostatniej Gali, która odbyła się 6 lutego. Organizatorzy nie pozwalają jednak o sobie zapomnieć i już teraz odkrywają przed kibicami kolejne nazwiska zawodników, którzy wystąpią na wiosennej edycji wydarzenia. Emocji, tak jak ostatnio, na pewno nie zabraknie.

Pierwszym, którego nazwisko zostało podane na oficjalnej stronie wydarzenia jest Łukasz Demczur. Zawodnik Samolewski Team Poznań podczas pierwszej w tym roku Ekstra Gali stoczył ciężki, trzyrundowy pojedynek z zawodnikiem Gameness Team Dominikiem Cacko. Tego, że wystąpi on i tym razem kibice mogli się spodziewać. Demczur zmierzy się ze swoim przeciwnikiem w pojedynku MMA w kategorii wagowej 66 kg.

Po sukcesie w Rydze Łukasz „Raju” Rajewski będzie musiał udowodnić swoim kibicom, że to nie był tylko jednorazowy skok formy. Będzie miał do tego okazję na „Night of Champions” w kwietniu. Zawodnik Ankos MMA Poznań został zaproszony przez organizatorów do stoczenia walki w formule MMA w wadze 70 kg.

O zaproszeniu na kolejną Ekstra Galę dowiedział się na kilka dni po tym, jak jego klubowy kolega, Jacek „Rzepa” Rzepecki szybko i efektownie znokautował swojego przeciwnika na początku lutego. Kamil „Tornado” Szłapka, bo o nim mowa, zawodnik Our Team Poznań, zawalczy w formule K-1 Rules w kategorii 67 kg. Jego umiejętności kibice mieli okazję oglądać nieraz podczas poprzednich edycji.

Na ponad miesiąc przed „Night of Champions” organizatorzy zaprezentowali sylwetki Dawida Kosiorka, zawodnika Szamotuły Boxing Team, który stoczy pojedynek bokserski w kategorii wagowej 91 kg oraz Bartosza Kwiatka Kwiatkowskiego z KKS Sporty Walki Poznań.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments