lechpoznan.pl / fot. Marcin Rajczak
lechpoznan.pl / fot. Marcin Rajczak

Abdul Aziz Tetteh w czwartek przedłużył kontakt z Lechem. Nowa umowa piłkarza pochodzącego z Ghany będzie obowiązywała do czerwca 2020 roku.

26-letni zawodnik trafił do Kolejorza w czerwcu 2015 roku. W poprzednim sezonie zagrał w 38 spotkaniach. Od lipca na boisku pojawiał się już osiemnaście razy. We wrześniowym meczu z Pogonią Szczecin zdobył swoją pierwszą bramkę w niebiesko-białych barwach.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia tej umowy. Wiemy, że Tetteh jest najlepszym defensywnym pomocnikiem w naszej lidze. Mówił o tym ostatnio trener Bjelica, który na konferencji prasowej pochwalił nie tylko Aziza, ale też Łukasza. Wiedzieliśmy, że to dobry zawodnik. Mamy satysfakcję, że po transferze do Lecha potwierdził, że potrafi grać w piłkę na bardzo wysokim poziomie – mówi wiceprezes Lecha Poznań Piotr Rutkowski.

Zadowolony z przedłużenia umowy z Lechem jest też sam zawodnik. – Czuję się świetnie z powodu podpisania nowego kontraktu. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Mam nadzieję, że nadal będę pomagał drużynie tak jak robiłem to do tej pory – powiedział po podpisaniu umowy pomocnik Kolejorza.

Poprzedni kontrakt Tetteha wygasał w czerwcu 2018 roku. – Swoimi bardzo dobrymi występami zasłużył na lepszą umowę. Zaproponowaliśmy mu jej przedłużenie i cieszę się, że szybko doszliśmy do porozumienia. To ważny zawodnik dla naszego zespołu i wierzę, że będzie to potwierdzał kolejnymi meczami – przyznaje wiceprezes poznańskiego klubu.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments