Kilka, sportowych propozycji na najbliższy weekend

Piłka nożna

Sobota ul. Droga Dębińska 12, godzina 14.00 Duma Wildy podejmuje Błękitnych Stargard. Czy w Ogródku, Warta da odrobinę radości swoim najwierniejszym kibicom ?

Również w sobotę i o 14.00 między blokami na Winogradach, duet trenerski Jakołcewicz-Urbaniak  z Mieszka Gniezno, lider rozgrywek ligi okręgowej sprawdzi wartość TPS Winogrady.

Ciekawie zapowiada się spotkanie w Baranowie przy ul. Wypoczynkowej. Sobota godzina 14.30 AP Reissa Tarnowo Podgórne Poznań sprawdzi formę Wiary Lecha.

W Kórniku, niedziela godzina 14.00 przy ul. Leśnej derby Wielkopolski, Kotwica Kórnik – Polonia Środa Wlkp. II liga piłki nożnej kobiet. Spotkanie drużyn które kochają strzelać sporo bramek. Jako support, o godzinie 10.00 odbędzie się mecz drużyn rezerwowych, grających w III lidze.

Koszykówka

Hala ul. Piotrowo Biofarm Basket Poznań, po ostatnich porażkach w lidze, ma coś do udowodnienia. Mają na to szansę w sobotę o godzinie 15.00 z Rosą Radom.

O 17.00 w kameralnej salce na Chwiałce, niezawodne panie z Pomarańczarni MUKS podejmować będą Politechnika Korona Kraków. UWAGA, mecz liderek z vice-liderkami tabeli, czyli będzie się działo.

II ligowcy z Politechniki, ul. Piotrowo,o godzinie 18.00 spotkają się z z drugą drużyną Biofarmu.

Niedzielne popołudnie, o godzinie 16.00 w Tarnowie Podgórnym, miejscowa Tarnovia Basket spotka się z Trefl II Sopot

Siatkówka

O 18.00 5.XI,  Energetyk w nastrojowej hali przy ul. Bukowskiej sprawdzi formę liderek UKŻPS Kościan . O 20.00 tego samego dnia, w hali przy ul. Jana Pawła,  SKF Politechnika spotka się z Culmen Chełmża.

Hokej na trawie

Odrobina wiosny jesienią na boiskach laskarzy.

Sobota 5.XI

Boisko ul. Przystań, godzina 12.00  Politechnika Poznań – Pomorzanin Toruń

Godzina 14.00 ul. Królowej Jadwigi, Grunwald Poznań – AZS AWF Poznań

Niedziela 6.XI

11.00 ul. Przystań, Politechnika Poznań – Grunwald Poznań 

13.00 ul. Królowej Jadwigi, AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa

Piłka ręczna kobiet

Niedziela 6.XI godzina 12.30 hala Chwiałka,  AP Poznań spotka się z AZS AWF Handbal 28 Wrocław. Poznanianki w tym sezonie nie przegrywają meczów w lidze.

O godzinie 15.00 w tej samej hali derby Poznania, Handball kontra AZS AWF .

 

 

 

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments