fot. Maciej Bukowski
fot. Maciej Bukowski
fot. Maciej Bukowski

Lecha II Poznań czeka pięć przedsezonowych sparingów. W czasie letnich przygotowań jednym z rywali drużyny prowadzonej przez Patryka Kniata będzie ekipa złożona z bezrobotnych hiszpańskich piłkarzy szukających pracy w Polsce. Pozostałe spotkanie Kolejorz rozegra z zespołami z III i IV ligi.

Na początek przygotowań rezerwy przejdą standardowe testy zdrowotne. Następnie czekają ich treningi we Wronkach. 16 lipca w Międzychodzie Lech II zmierzy się z miejscową Wartą, przedstawicielką IV ligi.

Ciekawsze spotkanie czeka nas dzień później w Opalenicy. Wtedy to Lecha II zagra z bezrobotnymi Hiszpanami. Rywalem Kolejorza będą bowiem bezrobotni piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego zrzeszeni w Hiszpańskim Związku Piłkarzy (AFE), którzy od 9 do 18 lipca będą przebywali na obozie w Gniewinie.

Później Lecha czekają jeszcze trzy sparingi. 19 lipca we Wronkach podejmie on Rasel Dygowo – beniaminka III ligi. 23 lipca czeka go starcie z beniaminkiem II ligi – Kotwicą Kołobrzeg. Na koniec letnich przygotowań III-ligowe rezerwy zmierzą się jeszcze również z występującym na tym samym poziomie rozgrywkowym Piaście Żmigród. To spotkanie zaplanowane jest na 26 lipca, jednak póki co nie ustalono jeszcze miejsca rozegrania spotkania.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments