fot. Irek Pindral
fot. Irek Pindral
fot. Irek Pindral

Dobre wyniki wiosną i niewielka strata do głównego konkurenta w drodze po tytuł, sprawiły że bilety na mecz Lecha Poznań z odwiecznym rywalem Legią Warszawa na Inea Stadionie rozchodzą się błyskawicznie.

O tym jak wielka jest skala zainteresowania hitem 25. kolejki, najlepiej świadczy fakt, iż już na dwa tygodnie przed spotkaniem wyprzedane są wszystkie bilety na trybunę im. Edmunda Białasa, a władze Kolejorza zdecydowały się rozszerzyć sprzedaż wejściówek o najwyżej położone sektory na innych trzech trybunach.

System sprzedaży biletów na stronie internetowej bilety.lechpoznan.pl przeżywa istne oblężenie. Chcąc wejść na witrynę, na której będziemy mogli wybrać miejsce, z jakiego chcemy oglądać zmagania lechitów, musimy poczekać, aż zrobi to 45 innych osób. Albowiem wyświetla nam się komunikat o przeciążeniu serwerów i przesunięciu użytkownika do kolejki oczekujących. Strona odświeża się automatycznie, więc nie musimy zbyt długo czekać.

Tak wyglądał schemat sektorów zajętych (szare) i wolnych (kolorowe) dnia 8 marca 2015 o godzinie 18:46. wolne miejsca na mecz Lech - Legia

Prawdopodobnie na meczu padnie tegoroczny rekord frekwencji, a piłkarze mogą spodziewać się gry przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments