W niedzielę zakończyło się kolejne w tym roku wielkopolskich kickboxerów nad Bałtykiem zorganizowane przez TS Our Team Poznań. 

Wizyty w Mielenku to nieodłączny element w przygotowaniach podopiecznych Our Team Poznań do dalszych startów w sezonie. Tym razem w mikro obozie towarzyszyli im przedstawiciele MMA Devil Międzychód oraz zawodnicy Gameness Team.

– Podczas zgrupowania pracujemy głównie nad dynamiką ciosów oraz aspektami taktycznymi i cechami mentalnymi. Stoczymy także walki sparingowe z podopiecznymi Michała Pióro z Kołobrzegu. Wyjazd ten stanowi bardzo ważny cykl treningowy przed zbliżającym się startem w Mistrzostwach Polski w K1 Rules juniorów i seniorów oraz galami zawodowymi – powiedział trener Our Team Poznań Łukasz Smoliński.

fot. Our Team Poznań
fot. Our Team Poznań

Dla poznańskich kickboxerów sezon trwa w najlepsze.

– Między innymi 25 czerwca podczas gali sportów walki w Kościerzynie w głównej walce wieczoru Jacek Rzepecki skrzyżuje rękawice z utytułowanym Jarosławem Daschke (Champion Gdańsk), musimy być doskonale przygotowani na ten wymagający egzamin. Jest duża szansa, że na innych galach wystąpią także „Tornado” Szłapka i „Figo” Szymanowski. Z kolei zawodnik Gameness Team Piotr Wawrzyniak może po raz kolejny otrzymać szanse od KSW. Z tego miejsca dziękuję właścicielom J&M Ośrodek Wypoczynkowy w Mielenku, którzy po raz kolejny ugościli nas u siebie oraz miejscowym, którzy udostępnili nam obiekt Bałtyku Koszalin do treningów – mówi Łukasz Smoliński.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments