UKS Mosina – KS M40.pl Poznań 2:5

W 3. kolejce Poznaniacy zagrali na wyjeździe z UKS Orlik Mosina. Pierwsza połowa rozpoczęła się od silnego trzęsienia ziemi! W pierwszej akcji meczu gospodarze po strzale Daszczuka z rzutu wolnego objęli prowadzenie. M40.pl, pomimo utraty bramki, starało się prowadzić grę, stwarzając groźne sytuacje pod bramką Mosińskiej ekipy.

Świetnie dysponowany Bartkowiak nie dał się jednak pokonać. W drugiej części Poznaniacy przyspieszyli grę ale to gospodarze strzelili bramkę! Po błędzie w rozegraniu piłkę do Poznańskiej siatki skierował Jaworski. Strzelona bramka uskrzydliła gospodarzy i tylko dzięki znakomitej postawie Wojtka Persa wynik w tym okresie nie uległ zmianie. Z czasem Pomarańczowi zaczęli przejmować inicjatywę ale nie byli w stanie przedrzeć się przez solidną obronę UKS’u.

Przełamanie nastąpiło w 30 minucie. Świetne podanie Jacka Kalbarczyka w ekwilibrystyczny sposób wykończył Tomek Sobierajski. Chwilę później akcję indywidualną Mateusza Górki na bramkę zamienił Grzegorz Urbański. Po kolejnej minucie podanie Przemka Marciniaka pięknym strzałem głową wykorzystał ponownie Tomek Sobierajski. W kolenych dwóch minutach podania Mateusza Górki i Macieja Krzyształowskiego wykończył rezerwowy w pierwszej części Bartek Simiński. Po tych ciosach gospodarze nie byli w stanie się już podnieść.

Próba gry w przewadze nie przyniosła rezultatu i to drużyna M40.pl Poznań mogła cieszyć się ze zwycięstwa odniesionego na trudnym Mosińskim parkiecie!

3. kolejka II Ligi Futsalu, UKS Orlik Mosina – KS M40 pl Poznań 2:5 (1:0) Strzelcy: 1:0 – 1 min – Daszczuk 2:0 – 23 min – Jaworski 2:1 – 30 min – Tomasz Sobierajski (asysta Jacek Kalbarczyk) 2:2 – 31 min – Grzegorz Urbański (asysta Mateusz Górka) 2:3 – 32 min – Tomasz Sobierajski (asysta Przemysław Marciniak) 2:4 – 33 min – Bartosz Simiński (asysta Mateusz Górka) 2:5 – 34 min – Bartosz Simiński (asysta Maciej Krzyształowski) KS M40.pl: Wojtek Pers – Jacek Kalbarczyk, Przemysław Marciniak, Mateusz Górka, Tomek Sobierajski – Grzegorz Urbański, Marcin Grabowski, Maciej Krzyształowski, Łukasz Nawrocki, Bartek Simiński – Rafał Ołdyński, Wojtek Gałczyński Trener: Patryk Rzepka Kierownik: Marcin Grabowski

Kolejne spotkanie KS M40.pl Poznań rozegra w niedzielę 27 listopada o godz. 19:00 w HALI ARENA w Poznaniu. Rywalem będzie lider II Ligi KS Futsal Leszno. Zapraszamy !

Relacja M40.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments