Remis w meczu Lech kontra Lech II.

Po raz pierwszy w tym roku Kolejorz nie wygrał meczu, a Marcin Robak nie strzelił karnego. Oczywiście to wszystko w sparingu z młodzieżą Djurdjevicia. Młodzież Kolejorza twardo postawiła się pierwszej drużynie. Pierwsza połowa jak i cały mecz  było dość wyrównanym spotkaniem. W tym meczu trenerzy dali pograć wszystkim zawodnikom, zdolnym do gry.

Skład wyjściowy pierwszej drużyny Lecha: Burić, Puchacz, Dudka, Bednarek, Wasielewski, Tetteh, Radut, Gutierrez, Pawłowski, Robak, Tomczyk.

Od 55minuty pierwsza drużyna grała w składzie: Burić, Nielsen, Wilusz, Kostevych, Kędziora, Trałka, Majewski, Gajos, Makuszewski, Jevtić, Kownacki.

Druga drużyna Lecha skład wyjściowy: Mleczko, Andrzejewski, Magdziak, Banaszak, Nawrocki, Pawlicki, Kurminowski, Janasik, Nielsen Bille, Moder, Mielcarek. Na zmiany wchodzili: Przybysz, Orłowski, Wojdak, Cindric, Spychała, Friska, Mróz, Kołodziej, Kaczmarek.

Już w niedzielę 19.03 o 15.30 przy Bułgarskiej bardzo ważny mecz. 19.03.1922 został zarejestrowany klub. Właśnie na ten najbliższy mecz, zapowiada się rekord frekwencji  na Kolejorzu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments