Hokeistki na trawie AZS Politechniki Poznań pokonały u siebie LKS Rogowo 7:2. Trzy zawodniczki gospodyń zdobyły po dwie bramki.

Spotkanie skomentowała hokeistka poznańskiej drużyny Magdalena Szczurek:

– Choć wynik 7:2 wskazuje na naszą zdecydowaną przewagę, momentami musiałyśmy się naprawdę napracować, żeby stworzyć sobie dogodną sytuację bramkową. Drużyna z Rogowa dużymi fragmentami grała presją i już na wysokości naszego półkola strzałowego próbowała przeszkodzić nam w wyprowadzeniu piłki z obrony.

Wielokrotnie udawało nam się ogrywać przeciwniczki, dzięki czemu miałyśmy sporo miejsca w konstruowaniu ataku pozycyjnego. Byłyśmy lepszą drużyna, ale niestety nie ustrzegłyśmy się błędów, które w efekcie zakończyły się utratą dwóch bramek. Podsumowując, był to dobry mecz w naszym wykonaniu i z wielu jego fragmentów możemy być zadowolone.

AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo 7:2 (4:1)

Bramki: Walasek (7, 56) Michałowicz (27, 45) Hawrot (32, 35) Wojtas (66) – Majchrzak (25, 41)

AZS Politechnika: Marta Kucharska – Roksana Michałowicz, Ewelina Sieczka, Oliwia Wróblewska, Magdalena Szczurek, Wiktoria Błaszyk, Natasza Suszyńska, Bianka Stubbe, Dagmara Nowacka, Sylwia Zataj-Gizka, Oriana Walasek, Daria Skoraszewska, Weronika Wojtaś, Joanna Hawrot

Trener: Krzysztof Rachwalski

LKS Rogowo: Weronika Kuczkowska, Patrycja Wieczorek, Jowita Hyla, Sandra Sikorska, Natalia Majchrzak, Martyna Wypijewska, Patrycja Hyla, Adrianna Misiak, Aleksandra Nowak, Magdalena Wojtal, Klaudia Purol, Anita Plewa, Daria Malanka, Weronika Sośnicka

Trenerka: Alicja Koperska

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments