Kickbokserzy TS Our Team Poznań rozpoczęli mikro zgrupowanie w Mielenku (woj.zachodniopomorskie). To pierwszy etap przygotowań do Extra Gali Sportów Walki, która odbędzie się w lutym w stolicy Wielkopolski.

Głównym celem obozu jest poprawa umiejętności motorycznych zawodników przed kolejnymi zmaganiami na ringu. – W roku 2016 podejmujemy kolejne wyzwania. Już pierwsze, w Poznaniu podczas Extra Gali Sportów Walki, gdzie w ringu zobaczyć będzie można m.in. Jacka Rzepeckiego. Kolejne to starty mistrzowskie, dlatego musimy być doskonale przygotowani, w czym pomoże nam zgrupowanie w Ośrodku wypoczynkowym w Mielenku – komentują trenerzy Our Team Jakub i Łukasz Smolińscy.

Ich podopieczni w sezonie 2015 zdobyli m.in. tytuł mistrza Europy juniorów w low kick – Adrian „Figo” Szymanowski oraz srebrny medal mistrzostw Polski seniorów w low kick – Jacek Rzepecki. Do kolejnych sukcesów można zaliczyć srebrny medal K1 Rules Kamila „Tornado” Szłapki oraz triumfy na zawodowych galach.

Jednym z pierwszych dużych sprawdzianów po zgrupowaniu w Mielenku będzie Extra Gala Sportów Walki „Poznań Fight Night”, która odbędzie się 6 lutego.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments