AZS AWF Poznań przegrał u siebie z Pomorzaninem Toruń. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2, ale w karnych zagrywkach 4:3 lepszy okazał się wicelider tabeli I ligi.

Goście przyjechali do stolicy Wielkopolski w osłabionym składzie. Z powodu kontuzji nie mogło zagrać kilku zawodników.

Kibice na bramki musieli czekać do 52. minuty. Wtedy to Artur Pacanowski skutecznie wykończył krótki róg. Pomorzanin wyrównał w 59. minucie po bramce zdobytej przez Michała Kunklewskiego, a już kilkadziesiąt sekund później goście prowadzili 2:1. Tym razem gola strzelił Rafał Szrejter.

Do remisu w 66. minucie doprowadził Łukasz Kosmaczewski. AZS AWF był bliski wygrania meczu, ale w końcówce najpierw dobrze obronił Maciej Zieliński, a następnie Torunianie zablokowali strzał z krótkiego rogu.

AZS AWF zajmuje trzecie miejsce w tabeli i po ewentualnej wygranej traciłby tylko punkt do Pomorzanina. Prowadzi Grunwald Poznań.

AZS AWF Poznań – Pomorzanin Toruń 2:2 (0:0) karne 3:4

Bramki: Pacanowski, Kosmaczewski – Kunklewski, Szrejter.

AZS AWF: Rafał Banaszak – Rafał Nojgebauer Rafał, Daniel Chojnacki, Mikołaj Gumny, Oskar Bator, Łukasz Kosmaczewski, Patryk Bulka, Artur Pacanowski, Dariusz Kosmaczewski, Aleksander Szewerda, Artur Działa, Paweł Gołąbek, Adnan Sohail, Jakub Deniz, Adrian Kozan, Artur Nojgebauer, Artur Pawlak.

Trener: Jacek Adrian.

Pomorzanin: Maciej Zieliński – Damian Mondrzejewski, Szymon Bożyk, Witalij Kalinczuk, Michał Makowski, Wołodymir Stretowicz, Michał Kunklewski, Rafał Szrejter, Michał Raczniewski, Łukasz Kurniewicz, Michał Śliwiński, Filip Sobczak, Bartosz Drążkowski.

Trener: Piotr Żółtowski.