Warta Poznań wygrała z Unią Swarzędz 3:2. Po sobotnim sparingu klub postanowił zrezygnować z dalszego testowania dwóch Hiszpanów Pablo Gomeza i Davida Llobenta.

Dla obu piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego był to drugi sprawdzian w barwach Warty. W sobotę obaj wyszli na boisko w pierwszym składzie. Po przerwie nie wyszli już jednak na boisko.

Warta Poznań – Unia Swarzędz 3:2 (1:1)

Bramki: Alain Ngamayama (40. minuta), Paweł Piceluk (55. minuta – rzut karny, 85. minuta) – Adam Gajda (31. minuta), Konrad Zandrowicz (80. minuta – rzut karny).

Warta: Semir Bukvic (46. Paweł Beser) – Pablo Gomez (46. Dariusz Wróblewski), Łukasz Jasiński (40. Maciej Scherfchen), Alain, Przemysław Kocot (46. Dawid Czerniejewicz), Adrian Bartkowiak (78. Mateusz Pogonowski), Michał Grzesiek, Mateusz Pogonowski (60. Dominik Chromiński), Michał Ciarkowski (46. Paweł Piceluk), David Llobent (46. Mateusz Maruniak), Karol Gregorek.