Warta Poznań wygrała z Polonią Środa Wielkopolska 2:0 w meczu kontrolnym rozegranym na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Bułgarskiej. Bramki dla Zielonych zdobyli Wojciech Onsorge i Michał Ciarkowski.

Przeważaliśmy nad rywalem przez pełne 90 minut gry i nasza wygrana jest w pełni zasłużona. Przed nami następny tydzień pracy i kolejne spotkania kontrolne. W środę z Formacją 2000 Port Mostki, a w piątek kolejny przegląd kadr i mecz z zespołem juniorów prowadzonym przez trenera Majchrzaka – powiedział trener Tomasz Bekas

Mecz Następny z liderem III ligi dolnośląsko-lubuskiej Formacją Port 2000 Mostki odbędzie się w Jarocinie w środę 11 lutego w środę. Początek o godzinie 11:30.

Warta Poznań – Polonia Środa Wielkopolska 2:0 (1:0)

Bramki: Wojciech Onsorge (37. – karny), Michał Ciarkowski (77.).

Warta: Bartosz Pawłowski – Adrian Laskowski, Wojciech Onsorge, Nikodem Fiedosewicz – Franciszek Siwek (70. Tomasz Koziorowski), Alain Ngamayama (60. Marcin Gałkowski), Artur Marciniak (70. Miłosz Brylewski), Michał Ciarkowski, Łukasz Spławski (84. Dominik Drzewiecki) – Filip Brzostowski, Krystian Łukaszyk (46. Daiji Kimura).

Polonia: Lis – P. Przybyłek, Pluciński, Barabasz, Matysiak, Jurga, Chąpiński, Lisek, Kujawa, Stańczyk, Pawlak.

II połowa: Lis – Warot, Błaszak, Pluciński, Buczma, Jurga, Lisek (65. Matysiak), A. Olczyk, K. Olczyk, Górzyński, Pawlak (65. Stańczyk).