Lech II Poznań / fot. Irek Pindral

Lech II Poznań pokonał Kanię Gostyń 4:0 w pierwszym meczu towarzyskim podczas przygotowań do drugiej części sezonu. „Kolejorz” trzy bramki zdobył w ostatnich dziesięciu minutach spotkania.

Po pierwszej połowie drużyna prowadzona przez trenera Ivana Djurdjevicia wygrywała 1:0 po golu strzelonym w 36. minucie przez Piotra Kurbiela. Na kolejne trafienia trzeba było prawie do końca meczu.

W 81. minucie bramkarza rywali pokonał Niklas Zulciak, a następnie w odstępie sześćdziesięciu sekund dwukrotnie do bramki drużyny z Gostynia futbolówkę wbił Paweł Tomczyk.

Lech II Poznań – Kania Gostyń 4:0 (1:0).

Bramki: 1:0 Kurbiel (36.), 2:0 Zulciak (81.), 3:0 Tomczyk (86.), 4:0 Tomczyk (87.)

Lech II: Dawid Gutowski – Mateusz Spychała (46. Kamil Szubertowski), Maciej Orłowski, Kacper Wojdak, Marcin Wasilewski – Jakub Pawlicki (46. Maciej Spychała), Lucas Guedes – Krzysztof Kołodziej, Niklas Zulciak, Krystian Sanocki (46. Paweł Tomczyk) – Piotr Kurbiel (46. Damian Roszczyk).