AZS AWF Poznań – MKS Urbis Gniezno 18:30.

W meczu kończącym zmagania w II lidze kobiet poznańskie akademiczki przegrały na własnym terenie z zespołem MKS Urbis Gniezno 18:30 i zakończyły sezon na 7. miejscu w tabeli. Szczypiornistki z pierwszej stolicy Polski już kilka kolejek temu zapewniły sobie prawo do gry w barażach o I ligę, nie tracąc w całym sezonie choćby punktu. W sobotę pewnie pokonały AZS AWF wykorzystując swoją najmocniejszą stronę, jaką jest gra kontrą.

„Mecz z Gnieznem pokazał, że przed naszym zespołem jeszcze dużo pracy, ale też dał udowodnił, że mamy papiery na grę i konsekwencja na treningach musi przynieść efekty. Oczywiście czujemy niedosyt, bo o wysokiej porażce zadecydowała pierwsza połowa, w której przeciwniczki bezwzględnie wykorzystały nasze błędy i wypracowały bezpieczną przewagę. Na pocieszenie pozostaje fakt, że drugą część meczu wygrałyśmy 11:10. Zakończyłyśmy sezon na 7. miejscu w tabeli, więc cieszymy się, że w tak trudnej sytuacji kadrowej i finansowej, w jakiej znalazł się nasz zespół, nie okazałyśmy się być najsłabszą drużyna w lidze.” – skomentowała po meczu Natalia Jakubek, zawodniczka AZS AWF Poznań.

AZS AWF Poznań: Binert, Korniluk – Kosmowska 4, Szczęsna 4, Jakubek 3, Pakosz 2, Wolniewicz 2, Frątczak 2, Jędrych 1, Sawicka, Lewandowska, Kaszta, Zdanowska, Kozłowska.

Informacja AZS AWF Poznań.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments