AZS Politechnika Poznań - Jamalex Polonia 1912 Leszno - fot. Irek Pindral

Koszykarze AZS Politechniki Poznań przegrali u siebie z Jamalex Polonią 1912 Leszno 55:78 w meczu 2. kolejki II ligi. Po tym spotkaniu goście objęłli prowadzenie w tabeli.

Przyjezdni już na początku spotkania objęli sporą przewagę. Pierwszą kwartę wygrali 19:9, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 40:24 dla leszczynian. Drugie 20 minut spotkania było zdecydowanie bardziej wyrównane. Jednak poznaniacy nie mieli tego dnia żadnego sposobu na Polonię, która wygrała zasłużenie 78:55.

AZS Politechnika Poznań – Jamalex Polonia 1912 Leszno 55:78

Szczegółowe statystyki dostępne są tutaj.

Politechnika: Michał Wielechowski 14, Karol Tyborowski 12, Albert Krawiec 10, Szymon Budnikowski 5, Mateusz Rutkowski 4, Wojciech Pawełczyk 4, Jakub Dyba 2, Jakub Szczepański 2, Adam Krzemień 2, Konrad Sobczak 0, Olaf Milej 0.

Polonia: Łukasz Malinowski 11, Marek Sobkowiak 11, Stanferd Sanny 10, Szymon Milczyński 9, Grzegorz Paszek 9, Jędrzej Jankowiak 8, Nikodem Sirijatowicz 8, Paweł Mowlik 8, Maciej Krówczyński 2, Bartosz Zubik 2, Jacek Nowak 0.