Lech Poznań dopiero po dogrywce pokonał Błękitnych Stargard Szczeciński. Żadnych problemów z wygraniem z żeńską sekcją drużyny z zachodniopomorskiego nie miały natomiast piłkarki Polonii Poznań.

Przed tym meczem zapowiadało się, że Błękitne w przerwie zimowej wzmocniły skład i zaszły w tej drużynie znaczne zmiany. Nie było tego widać na boisku. Panie ze Stargardu nie wzięły przykładu ze swoich rewelacyjnych kolegów.

Właściwie od początku meczu zdecydowaną przewagę miały gospodynie. Po pierwszej połowie Polonia prowadziła 4:0, a mogła zdecydowanie wyżej. Druga połowa rozpoczęła się od gola dla drużyny ze Stargardu. Nieporozumienie w obronie Polonii wykorzystała Ładniak. Wynik spotkania na 6:1 ustaliła w 73. minucie trafieniem bezpośrednio z rzutu rożnego Agnieszka Rezler!

Gospodynie miały sporo okazji do zdobycia kolejnych bramek. Końcowy wynik dwucyfrowy był bardzo możliwy, ale zabrakło skuteczności na strzelenie większej ilości goli. Po zwycięstwie 6:1 Polonia nadal zajmuje 3. miejsce tabeli I ligi grupy północnej.

Polonia Poznań – Błękitni  Stargard Szczeciński 6:1 (4:0)
1:0 – Szafran (12.),
2:0 – Busza (16.),
3:0 – Busza (35.),
4:0 – Marczak (43.),
4:1 – Ładniak (47.),
5:1 – Czudzińska (59.),
6:1 – Rezler (73.).

Polonia: Domina Dewicka – Zuzanna Filipiak (88. Joanna Lewandowska), Monika Nowak, Laura Czudzińska, Barbara Kłosek (54. Aleksandra Tyl ), Agnieszka Szafran, Anna Jacewicz, Katarzyna Ulikowska (85. Sandra Jaroska), Agnieszka Rezler, Monika Marczak, Alicja Busza.

Błękitne: Iwona Karpicka – Paulina Socha (75. Agata Sienkiewicz), Patrycja Konefał, Agnieszka Połeć, Daria Sokołowska, Maja Prędki (65. Klaudia Kokolus), Natalia Silkowska (44. Karolina Konopka), Ewa Smurzyńska, Patrycja Domagała, Dorota Krychowiak, Małgorzata Ładniak.