Oldboje Lecha Poznań długo prowadzili wyrównany mecz z rezerwami Kolejorza, ale ostatecznie przegrali 2:5 w półfinale okręgowego Pucharu Polski.

Zgodnie z przewidywaniami młodzi piłkarze po pół godzinie gry prowadzili 2:0. Wydawało się, że z każdą minutą ich przewaga będzie rosnąć. Oldboje szybko jednak odrobili straty i po bramkach Arkadiusza Bąka oraz Piotra Reissa po pierwszej było 2:2. Już na początku drugiej połowy mogło być 3:2 dla byłych zawodników Lecha. Najpierw jednak Reiss obił słupek, a następnie Piskuła nie trafił do pustej bramki.

Remis utrzymywał się aż do 74. minuty. Oldbojom zaczęło brakować sił, co wykorzystały rezerwy, które ostatecznie wygrały 5:2. W finale okręgowego Pucharu Polski Lech II zmierzy się z Unią Swarzędz.

Lech Poznań Oldboje – Lech II Poznań 2:5 (2:2)

Bramki: Arkadiusz Bąk (35. minuta), Piotr Reiss (41. minuta) – Niklas Zulciak (28. i 74. minuta), Piotr Fontowicz (33. minuta), Michał Jakóbowski (87. i 90. minuta).

Oldboje: Marcin Korbik – Sławomir Mizgalski (77. Paweł Bocian), Waldemar Kryger, Waldemar Przysiuda, Piotr Jacek – Tomasz Magdziarz, Arkadiusz Bąk, Krzysztof Piskuła (77. Sławomir Najtkowski), Jarosław Araszkiewicz (53. Marcin Drajer) – Jacek Dembiński, Piotr Reiss.

Lech II: Kamil Czapla – Marcin Tomaszewski, Marcin Gawron, Wiktor Witt, Grzegorz Rogala – Szymon Zgarda (81. Arkadiusz Gieraszek), Mariusz Woźniak – Piotr Fontowicz (66. Michał Jakóbowski), Niklas Zulciak, Kamil Bzdziel (46. Maciej Orłowski) – Piotr Kurbiel (46. Mateusz Klichowicz).