Podopieczny Samolewski Gym Poznań Łukasz Demczur po raz kolejny zaprezentuje się poznańskiej publiczności podczas Extra Gali „Poznań Fight Night”, która odbędzie się jednocześnie z meczem bokserskim Polska-Włochy we wrześniu. 

24 września odbędzie się trzecia już w tym roku Extra Gala Sportów Walki „Poznań Fight Night”. Hala CityZen przy Drodze Dębińskiej znowu zapełni się fanami mieszanych sztuk walki, boksu oraz K1. Na ten moment wiadomo, że na ringu znów zobaczymy Łukasza Demczura, którego starcie będzie jedną z walk wieczoru. Poznaniak 6 lutego pokonał przez decyzję Dominika Cacko po ciężkim pojedynku, a w kwietniu przed czasem rozprawił się z Tamirlanem Mustafaevem. Teraz jego przeciwnik nie jest jeszcze znany.

Równocześnie z trzecią Extra Galą odbędzie się czwarty już Międzynarodowy Mecz Bokserski. Tym razem zawalczą w nich reprezentacje Wielkopolski i Abruzji. Mecz Polska-Włochy poprzedzi wieczorną galę „Poznań Fight Night”. Wcześniejsze trzy edycję wydarzenia miały miejsce w Galerii Green Point. Teraz przenoszą się na Drogę Dębińską.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia na https://www.facebook.com/ExtraGale.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments