We wtorkowy poranek Lech Poznań zorganizował przedsezonowe spotkanie dla mediów. Na pytania dziennikarzy odpowiadało aż dziesięciu piłkarzy Kolejorza oraz trener Jan Urban. Początek nowego sezonu już za dwa dni w meczu o Superpuchar Polski z Legią Warszawa.

Spotkanie z piłkarzami i trenerem zostało poprzedzone przedstawieniem nowego sponsora Lecha czyli firmy Grupa Kapitałowa Aforti Holding S.A. Szerzej o tym piszemy obok.

Tym razem na dziennikarzy czekała mała niespodzianka. Nie było typowej konferencji prasowej, lecz zawodnicy czekali na przedstawicieli mediów przy stolikach. Do wybranego przez siebie piłkarza można było podejść i porozmawiać. Wybór był spory, bo aż dziesięciu lechitów oraz trener Urban było gotowych odpowiadać na pytania.

Oprócz czwórki nowych piłkarzy Matusa Putnockiego, Lasse Nielsena, Radosława Majewskiego i Macieja Makuszewskiego na spotkaniu byli także wracający z wypożyczeń Jan Bednarek oraz Dariusz Formella, a także będący już w Poznaniu w zeszłym sezonie Maciej Wilusz, Robert Gumny, Abdul Aziz Tetteh i Marcin Robak.

O godzinie 11:00 wszyscy piłkarze wraz ze sztabem szkoleniowym rozpoczęli trening. Zajęcia przez pierwsze 15 minut były otwarte dla fotoreporterów.

Lech nowy sezon rozpocznie już w czwartek o 17.30 meczem o Superpuchar Polski. Rywalem Kolejorza będzie mistrz Polski Legia Warszawa.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments