fot. Maciej Bukowski

Na głównym boisku stadionu przy ul. Bułgarskiej Oldboje Lecha Poznań spotkają się z rezerwami Kolejorza w półfinale okręgowego Pucharu Polski. Zaplanowany na 4 maja mecz obejrzy 999 kibiców.

Bilety będą do zdobycia w dniu meczu w oficjalnym sklepie Lecha na INEA Stadionie. Otrzyma je pierwsze 999 osób. Dlaczego właśnie tyle? Ponieważ do tysiąca osób spotkanie nie musi spełniać warunków ustawy o organizacji imprez masowych.

Oldboje Lecha powstali właśnie z myślą o Pucharze Polski. W składzie tej drużyny można zobaczyć m.in. Jacka Dembińskiego, Waldemara Krygera, Piotra Reissa, czy Jarosława Araszkiewicza. Oldboje Lecha w drodze do półfinału pokonali kolejno: Odlew Poznań 9:2, walkowerem Skrę Wielkopolską Otusz, KS Gaj Wielki 12:1, GKS Golęczewo 10:2, Pogoń Książ Wielkopolski 3:2, Inter Zdrój 12:2 i Spartę Szamotuły 3:2.

Natomiast rezerwy rywalizację rozpoczęły od 1/8 finału. Podopieczni trenera Patryka Kniata wyeliminowali w karnych Sokół Pniewy, a następnie Fogo Luboń 2:1. Dla rezerw mecz z oldbojami będzie na pewno lekko stresujący. W przypadku porażki mogą się spodziewać bardzo krytycznych komentarzy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments