Dwóch reprezentantów MMA Devil Poznań, Dominik Szalczyk i Filip Tomczak w karcie walk Gali Sportów Walki w Międzychodzie, która odbędzie się 15 października. 

Październik to niewątpliwie miesiąc sportów walki. Jesień pod znakiem MMA zaczyna się dla fanów tego sportu w Wielkopolsce już pod koniec września wraz z Ekstra Galą Sportów Walki „Poznań Fight Night”, która odbędzie się przy Drodze Dębińskiej w Poznaniu.

Następnie fani udadzą się do Zielonej Góry, gdzie w pierwszej obronie pasa Mateusz Gamrot podejmie Renato Gomeza Sancheza, aby w połowie października zawitać do Międzychodu na GSW. Tam fightcard jest w tym roku niezwykle mocny. Kibice zgromadzeni na trybunach będą mogli podziwiać umiejętności dwóch fighterów znanych z największej organizacji MMA w Polsce, Jędrzeja Maćkowiaka i Piotra Wawrzyniaka.

W skład sportowej reprezentacji Poznania wchodzić będą podopieczni MMA Devil Poznań – Filip Tomczak i Dominik Szalczyk. Ten pierwszy ma zawodowy rekord 3:0. Jego przeciwnikiem będzie Patryk Molka z MMA Rawicz. Dominik natomiast stoczy walkę z doświadczonym Karolem Oniszczukiem.

Więcej informacji o gali, a także o biletach na oficjalnym profilu organizacji na Facebooku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments