Kotwica Kórnik - Olimp Gościno / fot. Irek Pindral

Kotwica Kórnik wygrała z Olimpem Gościno 7:0 w meczu 5. kolejki II ligi. Aż cztery bramki zdobyła Ewa Weber. To pierwsza wygrana Kotwicy w tym sezonie.

– Dziewczyny od pierwszej minuty były skoncentrowane i zdeterminowane. Od początku mecz układał się po naszej myśli, a dziewczyny realizowały założenia taktyczne z szatni – powiedział po meczu trener Łukasz Jankowiak.

– W pierwszej połowie nasze akcje były mądre i przemyślane, ale brakowało wykończenia. Na przerwę schodziłyśmy co prawda z wynikiem 3:0, ale zaledwie jedną z tych bramek padła z akcji. Po rozmowie w szatni i z przewagą 3 bramek linia ofensywna zaczęła grać jeszcze sprawniej, czego efektem były kolejne 4 gole. Tym razem większość padła po ładnych akcjach i o to właśnie nam chodziło – powiedziała jedna z zawodniczek Kotwicy

– Na takie mecze warto przychodzić. Dziewczyny zostawiły dużo zdrowia i serca na boisku. Z bramki na bramkę było u nich widać większą radość z gry – skomentował mecz jeden z miejscowych kibiców

Kolejny mecz Kotwica rozegra na wyjeździe w Koninie.

Kotwica Kórnik – KS Olimp Gościno 7:0 (3:0)

Bramki: Ewa Weber (39. – karny, 42., 58., 69.), Hanna Cerajewska (48., 73.), Klaudia Jędraszyk (45.).

Kotwica: Aleksandra Blige (84. Agata Magoń) – Nicola Majewska, Beata Plewa (62. Aleksandra Chojnacka), Jagoda Zielińska (73. Patrycja Grzybkowska), Klaudia Jaskuła, Klaudia Jędraszyk (58. Katarzyna Sikora), Ewa Weber, Martyna Boguszyńska (74. Marta Boruch), Hanna Cerajewska, Justyna Dziabaszewska, Violetta Biegańska.

Trener: Łukasz Jankowiak.

Olimp: Agata Szymańska – Paulina Włodarczyk, Katarzyna Adamska, Martyna Iwanejko, Patrycja Biełoszycka, Andżelika Dondaj, Paulina Adamska, Natalia Rojek, Kinga Szymańska, Klaudia Skoczylas, Wiktoria Paprocka.

Trener: Jakub Szczęśniak.

Żółta kartka – Klaudia Skoczylas (Olimp).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments