foto: Piotr Przyborowski / aosporcie.blogspot.com
foto: Piotr Przyborowski / aosporcie.blogspot.com
foto: Piotr Przyborowski / aosporcie.blogspot.com

Start Warlubie okazał się zbyt mocny dla Warty Poznań, która w swoim inauguracyjnym meczu III ligi przegrała na wyjeździe 0:2. Oba gole dla drużyny z dwutysięcznej wsi zdobył Przemysław Sulej.

W historii 100-letniego klubu jeszcze nigdy nie zdarzyło się, by Warta grała na tak niskim poziomie rozgrywkowym. Różne zawirowania finansowe jednak do tego doprowadziły, ale po dobrej grze w sparingach chyba nikt nie spodziewał się tak słabego wyniku na starcie nowego sezonu.

Zieloni jednak przegrali, ale porażka ze Startem dziwić jednak nie powinna. Drużyna z Warlubia w zeszłym sezonie była jedną z lepszych na III-ligowych boiskach, szczególnie bardzo dobrze prezentując się na własnym stadionie.

Oba gole dla gospodarzy zdobył Przemysław Sulej. 32-latek w zeszłym sezonie był jednym z najskuteczniejszych napastników w III lidze. Zdobył wówczas 22 gole w 33 meczach. W spotkaniu z Wartą do siatki trafił w 45. i 63. minucie.

Start Warlubie – Warta Poznań 2:0 (1:0)
1:0 – Przemysław Sulej (45.)
2:0 – Przemysław Sulej (63.)

Start: Mateusz Skowroński – Bartłomiej Kowalski, Piotr Żurek, Radosław Simson, Michał Żurowski, Tomasz Adamczyk, Przemysław Sulej, Szymon Maziarz, Łukasz Burkiewicz, Paweł Tabaczyński, Wojciech Mielcarek.

Warta: Mateusz Filipowiak – Tomasz Koziorowski, Wojciech Onsorge, Adrian Laskowski (85. Adrian Owczarek), Dariusz Wróblewski (65. Gracjan Goździk), Alain Ngamayama, Artur Marciniak, Filip Brzostowski, Dominik Drzewiecki (65. Krystian Łukaszyk), Michał Ciarkowski, Łukasz Spławski.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments