Unia Swarzędz - Lech II Poznań / fot. Irek Pindral

Pierwsze spotkanie w nowym sezonie IV ligi podopieczni Jakuba Ostrowskiego nie zaliczą do udanych. Unia Swarzędz przegrała na wyjeździe z Lubuszaninem Trzcianka 0:3.

W całym meczu przeważali gospodarze. O ile w czasie pierwszej połowy trzecia drużyna zeszłego sezonu nie wykorzystała żadnej sytuacji bramkowej, o tyle w drugiej części potyczki zawodnicy Lubuszanina rozstrzelali się na dobre. Pierwszy do siatki w 60. minucie trafił Dominik Drzewiecki, który debiutował przeciwko Unii w barwach trzcianeckiego klubu. Trzy minuty później ten sam futbolista podwyższył na 2:0. Ostateczny cios zadał w doliczonym czasie gry skrzydłowy Paweł Iwanicki, ustalając wynik spotkania na 3:0.

Lubuszanin Trzcianka – Unia Swarzędz 3:0 (0:0)

Bramki: Dominik Drzewiecki (60., 63.), Paweł Iwanicki (93.)

Unia: (skład wyjściowy) Andrzej Budnik, Tomasz Neumann, Jakub Dohnal, Mikołaj Nowak, Bartosz Żołądkiewicz, Kamil Boruń, Filip Soboń, Kamil Czaplicki, Krzysztof Stępiński, Marek Gołembowski, Dominik Nowicki.